AKTUALNOŚCI WABCO ZF

12 kwietnia 2021

 
NOWY p.o. DYREKTOR GENERALNY CVCS ZF POLAND
 
Michał Muniowski
 

12 marca 2021 

POROZUEMIENIE PODWYZKOWE ZF CVCS POLSKA

 
 
 

23 luty 2021

 

NEGOCJACJE PODWYŻKOWE


Moi Drodzy po dwóch spotkaniach, mogę Wam przekazać tyle, że na chwilę obecną Pracodawca oferuję nam 15 % tego, czego od niego oczekujemy. Moim zdaniem, jeśli na najbliższym spotkaniu, które odbedzie się 2 marca, nie padną ze strony Pracodawcy konkretne propozycje, trzeba bedzie przekazać Pracodawcy nasze postulaty. Wiąże sie to oczywiście z tym, że po upływie określonego terminu wejdziemy w tzw. spór zbiorowy !!!
 
 
Zarząd Związku Zawodowego

12 luty 2021

Pierwsze spotkanie negocjacyjne rozpoczynamy 16 lutego :)
 

10 LUTY 2021

 

ROZPOCZĘCIE NEGOCJACJI DOTYCZĄCEJ REWIZJI WYNAGRODZEŃ

 
8 lutego zostało przekazane Pracodawcy pismo dotyczące rewizji wynagrodzeń, pismo to oczywiście zostało przetłumaczone i wysłane do Brukseli. Postulaty liczą 9 punktów :)
 
O szczególach negocjacji, będziemy informować na bieżąco :)
 

31 STYCZNIA 2021

NOWE PRZEPISY - HONOROWE

KRWIODASTWO

 
Moi Drodzy mamy nowe przepisy, przepisy te jednoznacznie wskazują, że każdy kto odda honorowo krew lub osocze ma dwa dni płatnego wolnego. W dniu w którym odda krew lub osocze oraz w dniu nastepnym. Nie muszę chyba zwracać uwagę, że najlepszym dniem do tego będzie czwartek.

Korzystajcie z nowego prawa i ratujcie ludzkie życie. W roku można oddać, aż 5 razy krew ( 10 dni dodatkowo wolne ), osocze zaś 20 razy ( 20 dni dodatkowo wolne )

https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/wiadomosci/przywileje-dla-ozdrowiencow-i-krwiodawcow-dwa-dni-dodatkowego-urlopu/lnqnzlk.amp
 

20 STYCZNIA 2021

 

Już jutro, 21.01 o godz. 10:00 odbędą się zajęcia online (poza godzinami czasu pracy). Zajęcia trwają ok. 30 min. Prowadzi dietetyk/trener sportowy. Zapisy przez kod QR podany na plakacie lub bezpośrednio u ewa.kapera@zf.com.

Będą to praktyczne ćwiczenia dobrane typowo dla naszych pracowników z uwzględnieniem najczęściej obciążonych mięśni i stawów: kark, plecy, nadgarstki, łokcie, kolana ( pozycja stojąca, siedząca). Pokażemy jak w szybki sposób, codziennie można wykonać kilka ćwiczeń, które rozluźnią mięśnie, które podczas pracy są najbardziej napięte, aby uniknąć stanów zapalnych tj. cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, czy rwa kulszowa i inne.

Zapraszam pracowników do zapisów ewa.kapera@zf.com. 

Plakaty również  na tablicach ogłoszeń. 
 

19 stycznia 2021

BADANIA MEDYCYNY PRACY

 
KARTY MULTISPORT
 

PRZYPOMINAM 29 STYCZNIA ODDAJEMY KREW

 

WAŻNE, KAŻDY KTO TEGO DNIA ODDA KREW I WEŹMIE DZIEŃ WOLNY NIE BĘDZIE POZBAWIONY PREMI ABSENCYJNEJ !!!

 

Znajdź nas na Facebooku